farma na losenici      

 

 FARMA NA LOSENICI

Ubytování

Pro naše návštěvníky jsme připravili ubytování v dobře vybaveném bytě 2+1, který se nachází v prvorepublikové vilce na okraji městečka Kašperské Hory a je vzdálený necelé 2 km od farmy.

Byt nabízí velmi pohodlné ubytování pro 4 osoby, disponuje kuchyní k přípravě jídel, nezapomněli jsme na dobře zásobenou knihovnu pro deštivé počasí, TV, internet atd. K bytu náleží prostory pro úschovu kol, lyží apod.

K dispozici je i zahrada u domu s možností venkovního posezení.

První písemná zpráva o Kašperských Horách pochází z roku 1337. Město se nachází v nadmořské výšce 758 metrů. V městečku naleznete vše potřebné pro Váš rekreační pobyt – několik restaurací, cukrárnu, obchody s potravinami a suvenýry, expozici Muzea Šumavy, Informační středisko Národního parku atd.

Budova radnice

Výhledy do okolí jsou nádherné

Přímo ve městě je Skiareál Kašperky - lyžařská sjezdovka dlouhá 500, nové vleky pro dospělé i dětský vlek, snowtubing, půjčovna lyžařských potřeb a servis. Běžecké tratě v blízkosti areálu.

Za zmínku stojí, že Kašperské Hory mají přímé autobusové spojení s okolím – Sušice, Stachy, Kvilda a dálkové spoje do Prahy, Českých Budějovic, Klatov a Plzně.

Ceník ubytování

2 osoby

3 - 4 osoby

Po celý rok

600

900

Pozn. Děti do 3 let – pobyt zdarma

Při delších než týdenních pobytech je možno sjednat slevu.

Nabízíme víkendové, týdenní i delší pobyty – kontakt tel. 602 767 714, email: farmanalosenici@seznam.cz

 

© Farma na Losenici, All rights reserved
E-mail: farmanalosenici@seznam.cz
Design: Jan Zivora. Made by Asset Protection s.r.o.